Höfler Lajos a BME-n szerezte a PhD fokozatát elektrokémiai rendszerek kísérleti és elméleti vizsgálatából. Posztdoktori kutatóként lehetősége volt két-két évet eltölteni a University of Michiganen és a University of Oxfordon. 2014-ben a kémia tudomány területén egyedüliként megkapta a Junior Prima díjat. Martin Winterkorn által 2012-ben a BME-n alapított Elektrokémiai Kutatócsoport tagjaként több mint kilenc évig működött együtt a német Volkswagen AG céggel a Li-ion-akkumulátorok viselkedésének alaposabb megértése céljából.

Fedezd fel az akkumulátorok belső működését a katódtól az anódig. Értsd meg a modern technológia működtetésében betöltött döntő szerepüket. Ismerd meg a legújabb fejlesztéseket és fenntarthatósági erőfeszítéseket. Ne hagyd ki ezt a felvillanyozó előadást!