Az Országos Magyar Épületgépész Napok egyik legnagyobb rendezvényének idén is a Műegyetem ad otthont Készülünk előadásokkal kiállítással, laborbemutatóval, nyitott kapukkal várjuk az érdeklődő szakembereket, látogatókat. Lesz épületgépész hallgatói vetélkedő, melyre csapatok pályázhatnak az ország összes felsőoktatási intézményéből, ahol épületgépész oktatás folyik.

Több külföldi vezető egyetemekről meghívott előadót is várunk, akik az aktuális trendekről, okos épületekről, szimulációs technikákról fognak előadást tartani. Lesz szó az épületenergetikai rendeletek korszerűsítésének kérdéséről, valamint a BIM-ről is. Lesz továbbá egy szimulációs workshop is neves hazai és külföldi szakemberek bevonásával, ennek témája az épületszimuláció helye az oktatásban és a kutatásban. A jó hangulatról tanszékünk zenekara, az ÉpGép All Stars gondoskodik.