A Magyar Tudomány Ünnepe 2020

<< Vissza a programok listájára

„Akikre büszkék vagyunk” Díjátadó tudományos kiválóságainknak és professzori székfoglaló ünnepség

• A rendezvény típusa: Online tudományos ülés és ünnepség – professzori székfoglaló előadás, díjátadó és köszöntés
  • Tudományterület: műszaki tudományok, természettudományok
  • A rendezvény időpontja: 2020. november 16. hétfő 15 óra
  • A rendezvény online helyszíne: Microsoft Teams
  • Szervező intézmény(ek): BME Rektori Kabinet, Tudományos és Innovációs Igazgatóság
  • Kapcsolattartó: Dr. Csákány Anikó, csakany.aniko@bme.hu, tel. +36-1-463-1836
  • A virtuális eseményt rögzítjük

Szinopszis, összefoglaló, programterv

Az online esemény 2020 évben azzal a céllal kerül megrendezésre, hogy az Egyetem a rangos hazai pályázatokon résztvevő nyerteseit - hallgatóit, oktatóit - kiválóságait köszöntse, sor kerül a BMe kutatói pályázat díjainak átadására is. A virtuális rendezvény keretében a BME 4 új egyetemi tanárának székfoglaló előadására is sor kerül.

A TEAMS felületen zajló online rendezvény várható programterve:

• Rektori köszöntő
  • Kiválóságaink köszöntése
  • Professzori székfoglaló előadások

A virtuális esemény nyilvános, de a részvételi szándékát a kommunikacio@bme.hu e-mail címre november 16.-án 10 óráig kérjük jelezni.